PAR KEILU.LV

Dārgās, klientes!

Mēs ceram, ka Jūs esat iepazinušās ar sieviešu apģērbu e-veikala Keilu.lv piedāvājumu un tas ir Jūsu gaumē! Mūsu mērķis ir radīt komforta garderobi sievietēm, kas daudz laika pavada lietišķā vidē.. vai tā būtu konference, tikšanās, sanāksme, komandējums vai saviesīgs pasākums.

Šeit atrodamo produkciju raksturo sievišķība, kvalitāte un akcents uz detaļām, aktuālās tendences un eleganti komfortablais stils.

Www.keilu.lv ir Latvijas mājas lapa un tā pieejama latviešu valodā. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi uz kuriem nevarat rast atbildi- par piedāvātajiem apģērbiem, to pieejamību, kvalitāti, maksājumiem, piegādi, atgriešanas politiku - mēs aicinām meklēt lapā saziņas simbolu un uzsākt ar mums tūlītēju sarunu  Facebook Messenger, vai atsūtīt e-pastu, ja Jūsu jautājums var gaidīt atbildi ilgāku brīdi. 

P.S. Jums noteikti interesē, kā un kur Jūs varat klātienē apskatīt un uzmērīt mūsu piedāvāto produkciju? Tā kā www.keilu.lv ir interneta veikals, apģērbi nav pieejami uzmerīšanai, nodrošinot, ka gandrīz vienmēr saņemsiet jaunu, citu rokām neskartu modeli. Taču Jūsu ērtībai katru sezonu tiek organizēti Pop-up pasākumi, lai iepazīstinātu klātienē ar jauno kolekciju, sniegtu iespēju ar acīm redzēt, ar tausti sajust un uzmērīt jaunos modeļus, kā arī pārliecināties par vispiemērotāko izmēru turpmākai ērtai preču iegādei.

Turklāt lapā ir pieejamas izmēru tabulas, lai atvieglotu Jūsu iepirkšanos.

Sekojiet mūsu jaunumiem FB lapā - https://www.facebook.com/keilulv

Uz sazināšanos,

Keilu.lv komanda